Mrs. Caroline

SLINTY špenát je taky zelenej !!! To nesouvisí ale s ramínkama ...

26. srpna 2009 v 20:35 | Caroline O-O
Neberu prášky nebudu je prát a nikdy v životě jsem je nebrala!! Ani žádný neexistujou!! A víte na co? Na hadry, na zelenočernou, na Miku .. až vyrobíte prášky řeknětě. Jo a taky vás chci pořádně seřvat!! Jak to že si jen tak chodíte na můj blog a zvyšujete mi návštěvnost? No? No? No? xD muhehe a do školy budu mít zvířátkový sešity juchůůůůůůůůůůůůůů. Becky mi dělá naschvál a nechodí vůbec na PC Černá berunda si odjede a nechá mě tu samotnou, Martyn miluje Ančí a na mě jí pak nezbejvá čas!! S dommi je řeč, jako kdyby měla zítra umřít a kdy nekecáme o grafice nekecáme o ničem!! Haloo lidi .. já jsem normál, otevřená uplně upřímně všemu!!! Mě můžete svěřit věci aniž bych je vykecala, už jenom protože, senikdy neuvidíme a vzdálenost je tak akorát na to, aby bychmohla říct že je to DALEKO xD.

Jinak koupila jsem si zelenočerný korálky a budu mít zelenej batoh a zelený obal s jahudkama !!! Jo hej hou hej hou zelený trpaslíci dou a šmoulové jsou za nima hej hou hej hou xD

By jste nevěřili, co se mi práve stalo, jdu si uložit šaty, na ramínko samozřejmě (zelený samozřejmně) xD a nejde mi vyndat ramínko protože je podhálký pod jedním ramínkem, tak se ho snažím vyháknout, ale v té tmě nevidím, tak na něj zaháknu a zárověn podháknu pod to prvně nadháknuté ramínko. Tak jsem vyndala podháknuté druhé ramínko ale to pevní ramínko bylo pořád podháknuté pod tím prvním zaháknutým ramínkem tak jsem nejdřív vyndala to horní první ramínko a dala ho vedle a bylo druhé ramínko volné, jenže se mi to první zaháklo o uzlík ze šatů (samozřejmně těch zelených) .. tak jsem to odhakovala a konečně jsem oddělila 3 ramínka od sebe. Ted vypadám asi jako kdybych vzpírala, protože měřím jen 155 cm a na ramínka ve 189 cm těko dosáhávám, tak jsem ráda, že tohle napíšu xD

Dochází mi černý LAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!! UMŘU !!!!! (ano kvůli laku)

EDIT:
( X-X )


Buší mi srdce, když slyším Mika buší mi, když HO slyším!! RYBA!

25. srpna 2009 v 21:32 | Caroline O-O
Jenom ten jeho vysoký sladký hlas .. jeho fotka, dokáže něco co nedokáže nikdo v mý přítomnosti.
I když jsem právě zjistila, že zpívá o rybě xD ale neva .. stejně potom skončila na talíří xD ach jí si tady z toh dělám srandu a ona je to smutná písnička, co jsem to ale za debila!!

No nevadí, strašně chci poděkovat všem, kteří mi pomohli s výběrem písniček na mé COVER CD už mi jich zase pár přybylo!!

Jinak teďka půjdu spinkat s MIKOU na ouškách a bude mi hezky, pěkně a krásně!

EDIT:

W To: BaůůB To: BaůůS To: Lenorka
P.S. všecky jsou takové jednoduché.

Gagina žaludek a JÁ zeleŇ?

25. srpna 2009 v 14:21 | Caroline O-O
He ten nadpis xD neee.
Takže docela se mi začíná líbt gaginy styl .. to černostříbrný, jenže já mám taky ráda hlavně barvy, což znamená zelená xD. Jenže ak to mám zkombinovat?
Já jako už teď chodím zeleno černě oblečená ale je to takový retro. Jenže nevim když bych měla kožený kalhoty potom boty na platformě (allá lady gaga xD jako fakt a jsou s mašličkou), tak nevim co si mám dát nahoru, jestli kabát, člověka to potom dělá takovýho tajemnýho a ostrýho(aspon v mým případě) a nebo sehnat nákou bundu .. lesklou? To přece nejde když mám lesklé kalhoty, tak teda potom už jenom sehnat zelenej svetr a nebo zelený šaty na zimu xD muhehe.

Ale nejhorší je, že nevim co s vlasama .. já mám bravu mléčná čokoláda a z ničeho nic chci hořkou xD jako barvu myslim xD. Tak ted nevim.

No potom další dilema, budu si nahrávat CD a nevim jaký písničky, něco sice mám, ale potřebuju jich dvacet. V takovym to stylu:
1. If I were a boy (Beyonce)
2. Halo (Beyonce)
3. Mama do (Pixie Lott)
4. Hallelujah (Alexandra Burke)
5. La la land (Demi Lovato :-* xD)
6. The boy does nothing (Alesha Dixon)
7. Run (Leona Lewis)
8. Ironic (Allanis Morisette)
9. The climb (Miley Cyrus???to nevim)
10. Smile (Lily Allen)No tak kdo mi ted poradí ..? co dál???
Aspon sem dám další blend xD

EDIT:

Jako kdyby Barbie byla hrozná? xD

24. srpna 2009 v 22:45 | Caroline O-O
Dobře, nevim, kdo to řekl snad ne já ... xD už dva lidi o mě řekli že jsem tak trochu ne jako barbína .. ale víc se fintím .. ale já neříkám, že mi to vadí, ale tak trochu je vždycky potřeba..
Vždyt lesk a dobrý vlasy nejsou hrozný .. nebo jo?

Jinak mě svrbí oči xD
A co vy jak je?
Dám sem zase nákej blend ... Ashley .. heh xD nová technika .. co vy na to?

EDIT:

Staré novinky xD

24. srpna 2009 v 14:43 | Caroline O-O
No tedka pujdu pařit ven a oslavovat kamarádčiny narozky ... takže nezlobte se.
Ale doopravdy musím. Mám tady pro vás blenda - jo ano nový rámeček, a definitivně!
Jinak mě se docela líbí, ale co se líbí mě nelíbí se druhým takže xD
Jo a ten avatar já vim. Tohle je můj druhej avatar v životě, což znamená, že nemám zkušenost. Kdyby jste se smáli tak potichu, děkuji za pochopení. xD

EDIT:
To: Katy

To: Strange Boy
av.png picture by CarolineMO

Zážitky z prázdnin aneb co potkalo CAROLINE

23. srpna 2009 v 15:19 | Caroline O-O
AHOOj .. přijela jsem dřííííííííííííííííííííííív
vůbec nevim co se všchno událo a nevim co jsem vechno prošvihla a nestihla.

Ale .. na dovolený jsem pořád myslela na blog, což znamená, že jsem si psala na papír jaké změny, bych chtěla udělat .. xD muhehe

Takže co je celkového nového:

MÉ TĚLO:
xD nám strie, celulitidu, připálila jsem se na sluníčku a to všechno najednou xD
bože děs a hrůza

VÝLETY:
byla jsem na houbách, a přišla jsem s ani necelou půlkou košíčku a byla jsem opuchlá jako meloun.. hihi asi se přemnožili komáři no xD
byla jsem v Iggi centru, potkala jsem jendoho chlapa, kterej se vydával za Čínana a byl to Vietnamec (chudák to měl v mládí asi těžkýxD)

GRAFIKA:
na počítači sice nic, ale mám jedennovej obrázek retro xD celá já
jo hm na burze byla televize, přesně taková jako používám v grafice .. docela dost dlouho jsem jí okoukávala až se ten chlap nák divně koukal a vyhnal mě pryč (asi si myslel, že ji chcišlohnout xD nechtěla fakt ne xD byla těžkáxD!!)

NOVINKY V MÓDĚ:
jo dobře, vůbec mě MIKA a Demi Lovato neovlivnujě ale vůbec xD ty černý kožený nudlový kožený kalhoty a ten černej lak jo a ty kšandy ... ty nemám kvůli tomu že by mě ovlivnovali xD a to růžový tílko .. ne vůbec, jo a taky jsem si nekoupila šortky do pasu, protož jsem je viděla na Katy Perry .. to vůbec neni kvuli tomu, že mě ovlivnujou xD

OSTATNÍ:
už se nejmenuju Karolina Jirsová ... x( jmenuju se Karolina Neumann x( hm byla svatba
věděli jste co je soubor ochraných pásem? hehe chodník, slyšela jsem to v televizi když jsem si psala zápisky xDNECHCETE MI NAPSAT CO SE ZMĚNILO A CO JE NOVÉHO?


9.8 - 25.8

7. srpna 2009 v 13:19 | Caroline O-O
LIDI smutná zprává už několikrát předem ohlašovaná, mám HIATUS, jsem na dovče
Beznzhhvu1.png
9.8 - 25.8
A ted mám tady zprávu pro ty, co:

JSEM U VÁS V SOUTĚŽI?
x prosím vás jestli je to na kola, mohly by jste mě omluvit?
x pokud je to chall, prosím vyhodnote a pak sem hodtě odkaz

JSEM VAŠE ESBÉ
Snad mě znáte, nejsem taková co by si s esbénkama hrála
tak, mě omluvte, NEMAŽTE, všechno všechno zmeškané
napravím ihned jak se vrátím a udělám pro Vás cokoli

JSTE U MĚ V CHALL
Tak v chall (ZDE) je strašně málo výtvorů takže jsem se rozhodla
že to vyhodnotím až přijedu a až budu mít VÍC výrobků!! xD

Kdyby jste něco potřebovali pište do komentů!


Děkuju a moc VÁS MILUJU A VY TO VÍTE
ano blog je moje část života!!

poslední ÚPRAVY a bude H*****

7. srpna 2009 v 12:13 | Caroline O-O
No takže tohle je předposlední článek než odjedu na dovčinkua než bude hiatus..


EDIT:
Tento blend do náký grafický soutěže
s Demi já uplně Demi miluju .. ale ten blend no .. x(


Tenhle blend je Lili no je takovej stěnej no ..


Tenhle blendík je Martynovi ... doufám že je veselej


Avatar opět k Martynovi

MUHEHE už to začne

6. srpna 2009 v 11:26 | Caroline O-O
Tak budeme odpočítávát .. máme 6 minut do půl 11 a zachvilku začně první bleskoFka aneb grafická rychlosoutěž, bohužel je jenom pro ty co mají PS (jak já jsem krutá, vždyt já taky dřív měla PF) no neva prostě tak.
Udělala jsem blend .. já vim nic moc je divnej, vživotě by mě nenapadlo že by listy šli k mašli no ... MUHEHE nevim no. Je zase a opět k Ančí (já to musím říct,který prdelka tančí, se to rýmuje ne?)

EDIT:

P.S. Víte co je zajímavé, vždycky když koukám na náštěvku, je rtam třeba 3 online... no a co ty 3 online dělají? To se jako prochází po blogu? Nevím muhehe xD divnej pocit

A tak letí čas a grafika s ním

6. srpna 2009 v 9:29 | Caroline O-O
Bla bla bla takový ty typický články o grafice .. nejen že se změnil vzhled blogu (včera) a rubriky (též včera), ale změní se i moje *** pro Vás. Když věco k grafice pro Vás tak už namakaný mnou ne? xD Jinak by tady ten blog byl zbytečně. A když jsem tak přemýšlela (jedna blogařka co mi hodnotila blog podotkla .. něco tu chybíí .. zábava?) přemýšlela jsem, jak může na grafickém blogu být zábava .. a pak mi to došlo. Prostě jsem o tom přemýšlela v posteli xD a přišla jsem na to ... dneska to příjde .. sice tu nejsem celý den, ale uvidíte xD

Mimochodem jsem také přemýšlela o tom (vždycky o něčem) co se týká grafiky. Každý si časem udělá styl, at je to veselý, elegantní, či takoý ty různý patlanice (jako mám já xD) a když jsem dneska procházela srce blogu, uviděla jsem tisíce blogů jak na zlepšení píšou .. chci se více zlepšit v designech/chci se naučit pracovat v PS - neumím to. Ehe tak co vám brání? Učte se, trénujte!!! Nikdo se to za vás nenaučí. Ale za to že vám to nejde, že jste blbí, za to nemůžu. Najděte se kamaráda na blogu aby vám pomohl nebo cokoli .. ale zkoušejte to. Já jsem to taky s pomocí mých ochotných AFF zvládla, ale dřela jsem na tom ... dřela a dřít budu. Až do úplného vyčerpání!!!

No dobře jsem hnusná já to vím, já jsem štír.

Zatim pa jdu pro Vás dělat to překvápko xD

Mount Everest aneb Ferdánkova KLEC

5. srpna 2009 v 16:40 | Caroline O-O
Takže dneska byl trošku pernější den, ale na zítřejšek to mít nebude! Protože budu balit. Ano už v sobotu odjíždíme. Ne nechat Vás tu na dva týdny a půl je katastrofa a bude mě to užírat.

No neva přejdeme k tomu názvz xD muhehe .. dělala jsem klec a přemejšlela jsem o Mikovi, mojí budoucnosti atd. No a přitom jsem nandavala takovou "lopatičkou" piliny na dno klece. No jak přemýšlim kouknu na klec a jak jsem automaticky nandavala nandavala vznikla mi tam půlmetrová hrouda pilin, tak jsem zase odendavala a pak mi tam nezbylo nic, tak jsem se nasrala, začla jsem to počítat (ono se to zdá jako uplně normální lehká banální věc ale neni xD).
No takže takhle, nakonec jsem to nandala všechno se vyřešilo, udělal se new design, nový rubriky novééé celéé všechnéé xD

No syslím si pro Vás také grafiku, tak jí sem pak hodim najednou. Doufám, že se Vám tu po čerstvém vánku bude líbit xD a přibylo počítadlo (ne že se budete smát jak málo mám tady lidí xD)
No tak uvidíme co mi z toho všeho vyleze ... zatim papíka !!EDIT:
Blend do chall nevim kam xD bože pomocte mi !
Name: Miley Cyrus
DVA signy k Ančí
kterej je lepší? asi žádnej co:(


NEWS:
TADY mám ohodnocený blog + mi udělala klikačku (xD krásná)

P.S. nechtěně jsem smazala 5 mých AFFS (to jsem ale vůl)
prosím, koukněte se všichni tam jestli jste zapsaný, když
ne připište mi to sem, že chybíte !!!!!AA protože JO

5. srpna 2009 v 8:54 | Caroline O-O
Mám pro Vás překvápko, rekonstrukce blogu !!! Už zachvíly ... to je jak na nově xD

FUJJ nikdy se to nesmí opakovat!!

3. srpna 2009 v 11:26 | Caroline O-O
Jako!! Vypli nám internet. A já jsem bez internetu jako bez rukou, jsem tadyy od rána do večera a oni tohle .. tak jsem se nudila, jako vždy a zkoušela jsem efekty v PS .. čeče mě příjde, že už jsem všechno vyzkoušela, ale přitom nevyzkoušela protože hodně věcí neumím, což je právě to co mi příjde divný. Projela jsem celej PS a hledala něco zajímavýho a nenašla, prostě nevím kde "některý" lidi berou ty efekty, ale třeba se to někdy vyjasní.

  • Dneska se mi zdál sen, že jsem ve škole a učitelka zkouší a já po prázkách nic neuměla a já říkám že nic neumím, ta úča mi dávala otázky různýho druhu a já pořád nic, tak nakonec z ní vypadlo, řekni aspoň něo co víš. A já jsem se rozpovídala a udělala jsem přednášku o Photoshopu asi tak na celou hodinu. Pak mi dala jedničku xD no nejsem já to magor?
  • Dneska tu celý odpol asi nebudu, až na večer, musim do knihovny, všecky knížky co mám doma jsou přečtený, takže BUEE xD
No a jestli budu mít dost výrobku do chall, ukončím ji ve středu, když ne ukončím ji za 3 týdny xD muhehe, protože jedu na dovču, tak si vyberte xD

Stále probíhá chall 0.1 ZDE + Entries

LALALALA land sexien

2. srpna 2009 v 21:27 | Caroline O-O
To má bejt parodie na Demi Lovato .. xD

MIKA .. já to nevěřim, on se vlní jako rozpoutané moře on ... nebojte aý budu mít náladu, mám pro vás mojí "slohovku" na téma seexxy MIKA aaa slinty slinty

Chybička se vloudila :oO

2. srpna 2009 v 16:42 | Caroline O-O
Jo takže v počasí hlásili, že bude pršet, budou lítat blesky hromy a já se tak těšila a dokoncce už i prší, jenže mi jaksi nedošlo, že máme okolo celýho baráku KOVOVÝ lešení, takže kdybych náhodou po dnešku nenapsala, vyhořeli jsme. Miluju vás kšandíci :o* bye bye xD

Kroupyyyyyyyyy 16:49

Už nejsou, vypadli mi :(

1. srpna 2009 v 17:15 | Caroline O-O
Tak po včerejší noc jsem totál bez očí nejen že mě bolí ale už skoro nevidim, takže až vás nepozdravim na ulici, nic si z toho nedělejte MUHEHE


Jinak co se dělo novýho:
odlepili se mi gelový nechty (bože co teď?)
mám stáhnuto - 213 png's, 50 scanů, 2 akce + 3 jsem si udělala sama xD, 58 textur, 3 brushe a to celé za včerejší noc, no jo asi se vdám s grafikou (ne MIKA, to bych ti nikdy neudělala!!!)
viděla jsem Harryho Pottera anglicky (mám z toho .. vy víte co xD)
mám MASTNOU hlavu!!! jsem mastnák, kapustnák, bonbardák a sako buee
spřátelila jsem s dvěma novýma blogama MUHEHE Pšouku xD

+ jedna špatná zpráva plánuju hiatus, jedu na dovolenku (Áno, už po druhé)


NEW DESIGN

29. července 2009 v 11:06 | Caroline O-O
LALALA
Je tady new dess!!


Asi to bude jenom kratoučké protože pát s gelovkama je děs!


Jak se líbí?

I'M AWAY

18. července 2009 v 19:20 | Caroline O-O
Lidiški, nebudu tu 6 dnů .. já to nevydržim, esbítka, prosím nemažte si mě, jsem v Německu a natáčíme film. Budu tam mít i výstavu obrazů, takže FAKT musim.


VŠECHNY vÁS MOC mILUJU
P.S. možná se zítra (v neděli 19. ještě nachvilku stavím)

Čert, krásnej mladej Němec (vypadal jako Pattison:D) a koule z hub a bahna!

17. července 2009 v 11:16 | Caroline O-O
No nazdar, dobré ráno atd..
Dneska vám tu chci něco říci, ani ne se tak vyzpovídat, no prostě se mi zdál mooc zvláštní sen.
Nevim, kdo neviděl Twilight, jestli mu to dojde.

Přijeli jsme mezi Němce na nějaký tábor. A ihned jsem si tam našla jednu kamarádku a ta říkala, že je tu s bráchou. Aha, tak jsme si povídali co a jak a já měla strašný hlad a protože byl tábor (asi nacistů) šli jsme do jejich jídelny. Tam přišla taková stará kuchařka a řekla mi, že ještě zbyla polívka. Tak mi nadali * ta polívka byla dobrá* a koukala jsem do zdi přede mnou a najednou tam přišel kluk si sednout k našemu stolu a začal si povídat s tou kámoškou. Ona mi ho pak zachvilku představila jako bratra. Tak jsem se na něj koukla a vypadal jako Pattison akorát měl asi o odstín světlejší vlasy. A teď přišla scéna z toho filmu * jak si Bella přisedne na hodině (asi) chemie, když tam zkoumali cibuli* polívka tam najednou nebyla a já měla před sebou uplně prázdnej stůl. On mi položil ruku na mojí a koukal na mě jako kdyby .. no prostě divný. Pak jsem nějak odešla .. to v tom filmu ani nebylo čéče a šla jsem skákat na trampolínu, kterou vyrobil Albus Brumbál. (FAKT BYL TAM). Pak jsem řídila autobus s Deniskou * řídili jsme ho ubrouskem, volant tam nebyl* No když jsme ho zaparkovali, tak jsme nakonec vystoupili a zjistili jsme, že podlaha autobusu tam neni a že je tam jenom koberec. UFEC. No pak jsem se šla projít zase z jinou holkou (přesněji Klárkou Zíkovou) do lesa. Tam rostli taký ňaký divný houby a rostly v bažině. Tak jsem jednu utrhla, vrátíla ji zpátka ale pak jsem měla ruce od bahna. Tak jsem šla za holkama, co seděli na okraji lesa. A začala jsem házet do vzduchu koule bahna. Pak když jsem přestala, tak to začal dělat strom, pod kterým se seděla. Začali zněj padat koule bahna.

Pak jsem se nějak (zase nějak) přemístila k nám na parkovište před barák a já jsem měla (opět) Denisku na zádech a na nochou brusle a byla tma a my jsme byli hladoví. Já jsem jí vozila na zádech :D to je něco co :D. Šla jsem tedy pro pizzu *vůbec nemám pomětí, kde jsem jí v takovým zapadákově vzala* a než jsem přišla k Denisce měla nasazený starý rachotící brusle *taky nevim, kde je vzala* a jeli jsme. Dala jsem jí trojúhelník pizzy a já jsem si nechala jeden a jela jsem napřed a ona pak nikde. Vrátila jsem se na zpět a ona jela špinavá a bez pizzi. Hm upadla :D:D Tak si brusle sundala a vzala jsem jí na záda.

No to je všechno vůbec jsem v tom snu nechápala některý souvislosti :D Ale to je upe moc jedno :D:D hlavně jak jsem se ocitávala z jednych na jinech místech :D

No prostě BLÁZINEC :D

Moje první buchta allá černoušek

15. července 2009 v 14:52 | Caroline O-O
Všechno bylo v pořádku, je v pořádku je i mňamací .. jen se mi přismahli okraje k pekáči. No co dál? :D Asi budu muset dělat že to né já a dokonce jsem i vysypala pekáč, kruci to je na palici :(ASI budu smutná) !!! No a mělo to bejt překvápko. Ach jo .. mě jebne :(
 
 

Reklama