Nálezy ve vztahu 1. várka.

26. června 2016 v 17:52 | C. |  Mrs. Caroline
Už druhým rokem trávím můj čas s jedním skvělým klukem. Budu o něm mluvit jen jako o "klukovi", protože ještě neví, že ho chci použít v článku. Je to jeden z mála, kterého lze stěží strčit do pytle s ostatními muži, - na této planetě, ale i na dalších vzdálených. Pokud si tohle myslíte i o svém příteli, znamená to, že je někde na dně v pytli s tím mým. Potkali jsme se na seznamovacím výletě před nástupem na vysokou školu. Stačil týden. Jeden z těch okamžiků, kdy chcete, aby se Vám změnil život.

Ale co se pak stane, když Vám ho doopravdy někdo změní? V uvážení je i možnost, že si ho změnit nenecháte a budete tvrdohlavě měnit toho druhého. A když budete dlouho odolávat, možná se Vám podaří partnera usvědčit v tom, že Váš aktuální single život nebyl až tak od věci.

Při nastávajících skromných potížích pak myslíte na nejhorší. Proč je tak jednoduché ukončit vztah, místo toho, abychom jej zpevňovali? Existuje věta - s tímhle to nešlo a s tímhle to půjde lépe? Přiznejte si, sebe nezměníte a vztah je odrazem Vás. Jakmile Vám chování partnera připadá podezřelé, nejdříve si zameťte pod sebou. Dobrým řešením je vypnout chaty, telefon, televizi - alespoň na hodinu, a říct druhému do očí - miluju Tě. Ti kteří jsou milováni neradi odchází. Často i já zapomínám zabrzdit a přičichnout si k růžím. Nechci se hnát za penězi a přehlížet, že jsou věci, které jsou nám často dražší. Nezáleží na tom, jak rychlý život je a jak důležité plány máte. S láskou je snažší žít. Tak pro ni občas zpomalte. Ten druhý je tu pro Vás a pokud jste si jisti svou loajalitou, bude si tím jistý i ten druhý. Partner se může změnit, protože dospívá. Protože stárne, nebo s něčím bojuje. Ale pokud je loajální a bojuje pro "dva", je tím "pravým".

Člověk je obyčejně tvor inteligentní a pro životní gradaci a pokrok, potřebuje malé cíle. Ideální je mít jednoduché, obyčejné a splnitelné cíle. To, že si jednou měsíčně skočíte do restaurace, že si naplánujete výlet. I nákup zeleniny může být hodnotnější ...

Chtěla bych mít dokonalý a překrásný ... trochu nereálný život. Jak by to jen mohlo jít, když já sama jsem nedokonalá? Neustále někde ztrácím vlasy. Naštvu se i kvůli jedinému slovu, chci kontrolu nad zbytkem dne, týdne, roku.. a možná bych si naplánovala pohřeb. Dle mého děsivé, o to víc pro partnera. Proto musím ve svém slovníku vést odpuštění. Nezapomínám, ale poučím se a odpouštím. ^^

Kdyby jste mohli něco zmínit Vy, co by to bylo?
Těším se na odpovědi.

Xoxo :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.