Módní průmysl ?

26. srpna 2011 v 14:51 | CBudha
Asi už víte, jak velký má módní průmysl vliv na nás, naše životy a naší peněženku. Ale už nevíte, jak se vlastně dostal módní průmysl do potravin? No ano. V této části, to začíná být velmi nudné. Ale o potravinách se tu bavit nechci. Jediný co je středem mého zájmu jsou oni. Často bývají už dávnou za ručičkou, co ukazuje Kristova léta. Přesto pořád vydržují své místo a sedí si na svých odtučněných zadcích. Vlezdoprdelkové okolo nich létají a zaručují běh celé společnosti. No ano, na nich to stojí, na skupince bláznů, co si myslí, že vzhled panuje světu. Ale ono to tak doopravdy je. Neexistuje krok, čin, co by jste zvládli bez všemožných komentářů kolemdoucích, povzdechů, pokynů, smíchu či jakéhokoli vyjádření intenzity zhnusení, při pohledu na Vás. Každý má své mouchy, ale společnost není úpěnlivá a je natolik jalová, aby Vám dokázala zkazit náladu při snaze se prosadit.

Pokud žijete ve městě s méně než 10 000 obyvateli, tak se není čeho bát, místo je vaše, ale pokud žijete ve měste, které se tváří jako bublina, jejichž občané by kvůli kousku sýra z Francie nevraždili, jelikož jsou natolik zámožní, že si mohou dovolit si pro něj dojet, musí být vaše dávka odhodlanosti se prosadit větší. Jak strašně bych chtěla tvrdit, že nezáleží na poměrech, z kterých pocházíte, samozřejmně, že nezáleží, ale pokud vezmeme v potaz okolnosti vývoje a nárůstu částky na vašem bankovním účtu, jenž by Vás měl zaopatřit do budoucnosti a ještě pomoci k obdivu, je potřeba vědět, na čem jste. Svět se lidem staví jenom jako k mravencům, obrovské mraveniště a jen ti "praví" mají z něho užitek, zatímco vy si makáte na chleba. Jak je vidět, jsou ale i jiní, co rádi pomáhají, ale ty bych ve svém článku přeskočila, protože jich neni valný počet. Beze zbytečných otázek :P.

Ráda bych ale poděkovala těm trhlým redaktorům časopisů, návrhářům, prodejcům, až po ty malé manufakturky, co vyrábí papír na účtenky. Ti všichni jsou v tom jenom velkém kole, co se nazývá módní průmysl. Ani nevíte jak je tvůrce tohoto článku, ano já :D, ovlivněn. Strašně, nechutně, nenávratně do původní podoby zhybrydněn a už nikdy nebude takový jaký je. Ale možná to, že skáču jako kůň přes překážky a hupky z jedné za další, jsem já posedlá změnami a novými kousky. Je to přece čestvý vzduch ne? No neni. Je to jen zbytečné utrácení a "zkrášlování" sama sebe. Já se ale cítím spokojená, a vím, že až vyrostu a ucítím něco, co se nazývá Ego, dám každému vědět. Zatím jsem pod kletbou rodičů a mé já je neskutečně udušené a nemůže růst. Jak by strašně chtělo !!!!

Jako bych pak slyšela ze všech stran, že jsou důležitější věci, než dobře vypadat. To si pište, že jsou a je špatné vzhled upřednostňovat, ale jestli jste nemocní jako já, jsou tyhle slova jen vzduchem. Já vím :D
Takže určitě víte, že ponožky nejsou už módním prohřeškem ale ve správné kombinaci jej už můžete dokonce nacpat do lodiček. A bodyčka se nenosí jenom na balet, že slamáky s aktovkama nenosí jenom babičky a že brýle po dědovi, z vás udělají neskutečného elegána. To vše a ještě více je jenom KRUH. Všechno se točí a je jen navás, kdy popojdete o krok "vpřed".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza. | Web | 30. srpna 2011 v 20:42 | Reagovat

to máš pravdu slamáky a aktovky nenosí jen babičky a ty brýle po dědovi. To je tedka styl, ale už to začíná být okoukané, jak to všichnii nosej, takže myslim, že je zachvilku vystřídá zas jinej trend :)

2 bubulique | E-mail | Web | 4. března 2012 v 13:20 | Reagovat

Ahoj :)
Ráda se parádíš? Nosíš náramky,prstýnky,náušnice, atd?
tak se koukni na http://bubulique.blog.cz/
ahoj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.