Zase svítí ...

28. srpna 2010 v 19:47 | Caroline |  Mrs. Caroline
Po krátké pauze zase píšu ..
Venku je sluníčko, tráva se zelená, sluneční paprsky prosvítají mezi stromy, ale když vyjdete ven ... ejha je zima a vám začínají zamrzat končetiny. Takhle je to i s lidma, na povrchu vidíte jen hřejivé úsměvy, ale jak proniknete dovnitř, i největšímu otužilci zamrzají slova. Jsou takoví ...
Milujeme je jen chvíli, ale pak kouzlo odplyne ... ne nebudu se k tomu vracet, je to zamnou, takovéto kapitoly se musí přeskakovat, kdybychom to neudělali, Ti Špatní by se za nás zahálkli, a nepustili by nás místa. Proto tímto říkám - kapitola 2. můj nynější život a v mezích i ten budoucí.

Nevím, kdo to pojmenoval, byla bych radši kdyby se říkalo, že je to nemoc. Žárlivost, slaboduchá vada na mladistvých a nejen tam. Jenže nejde o tom že existuje, jde o to že jí mám v sobě a docela hodně. Taková černá tekutina, která se Vám vlije do mozku, když ho vidíte s jinou holkou, totálně Vám zamaže veškeré promyšlené činnosti a změní vaše chování v nepříčetné. Jak po čase tekutina mizí .. mizí očima ... jako velké slané kapky. Kde je však ta černá barva ptáte-li se, zůstala v hlavě ... jednou se tam ale nahromadí tak, že není cesty zpět a pak už jen zbývá říct DOST !!
Je to zákeřná věc a ještě na ni nevymysleli lék. Tak jen tiše doufám, že mi žárlivost nezkazí život - čímž silně pochybuji, řekla bych, že se tak stalo.

Jo, někdy se stává, že se cítíte jako vyvolená, někdy se stává, že se cítíte jako jedna z mnoha.
Nikdy ale nesmíš zahodit zdravý rozum .. teď jde všechno stranou móda, svět, rodina.
Když existuje jenom jedna věc která Vás z toho může dostat .. ČAS ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 černá beruška | 3. září 2010 v 19:02 | Reagovat

Ani nevim, co bych měla psát v odpověď na tvá slova. Už jenom z toho jednoho článku mi tak ohromě bije do očí to, jak si se změnila. Méně radostí, více starostí, jiné myšlenky a dokonce možná i jiné chování (vkrádá se mi ještě do věty slovo dospělejší? nebo co je to?). Co se to s náma všema děje.
Odkud to všechno přišlo, a co to je. Proč mi to svírá všechny vnitřnosti v jedno tvrdé a těžké nic, že už mi to ani nedovoluje myslet...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.