Přehlušením všech vlivů, začínám nový život, nebo končím ten starý? Oboje je jiné ..

20. srpna 2010 v 22:50 | Caroline |  Mrs. Caroline
Stávají se horší věci ... stávají se, nebojte, já to vím, ale v životě malé závislačky na hudbě a umění, je tohle horší než miliony vichřicí.
Usedávám, a přitom se oháním nožem .. ne to neni normální!!

Dobře ... mám dilema .. hnědé, tmavě, hnědé, zrzavé, černé vlasy??
Hubené břicho .. jak v poměru k zadku??
Proč vlastně tohle řešim ?? Proč sebou neplácnu do sedačky a neřeknu si, že kilo navíc mě nezabije. Ne, začínám mít z toho mindráky, začínám nenávidět zrcadla a přesto mě tak přitahují.
Jsem ještě normální ... nechci si nic dokazovat, nechci nikomu něco vnucovat a být ta nevinná, já vím že nejsem ... a dokážu nést následky i za to, co jsem neudělala .. ale přece bych se jen hádala ..

Pak, že kluci neovlivňují ..., pár lidí si o mě myslí, že jsem pevná a zdravě sebevědomá dívka, co spěje na vysokou školu, a nenechá se jakkoli ovlivnit. Něco ale na mě leze a rýma to nebude .. je to halo efekt ... jeden řekne tohle - teď to bude, tak se to udělá a na tak dlouho to bude, dřív jsem tomu nějak nevěnovala pozornost, ale teď? Dotýká se mě to .. odháním to jako mouchy, ale přece nejsem ze železa a občas do mě něco pronikne, tu a tam mě to pobodne .. a mě se v hlavě změní spínač z Originál na Kopírka. Sem tam něco šlohnu .. a tam něco přidám, co ze mně vzniká?? Vadný kus zboží, kterému prošla záruční lhůta ..

Utíká mi moje kouzlo někam do - vy víte kam .. chci ho zpátky. Nejsem namyšlená fiflena, a nikdy (doufám) ze mně nebude ..

... proto věřím, že se mi to v hlavě srovná a zase napíšu .. kam jsem dospěla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.