No ahoj .. COMEBACK

8. ledna 2009 v 19:26 | Pošetilec, zamilovanej až po uši, co miluje Anglii, MIKU, vše co se odvozuje od slova duha a má velmi roztomilá očíčka.
Zažívám teď mírnej comeback, pže mám ted chvilku časík, jeden den, dva dny,
tři dny, four days, no to je jedno ...
Tak a jako že jsem tady .. tak budeme osalvovat!!
Kdo chce at příjde ke mně, ale ať si vezme:
pití
dort
kuře
ponožky
deku
čokoládové ozdoby
a hlavně hodinky
aby jste mi náhodou nezapoměly kolik je hodin. No neva večírek asi nebude moc úžasnej, ale tak kdyby někdo doopřišel, tak by mi mohl mírně pomoc s úkolama, aby se neřeklo OK?
Jsem velmi skromná, takže by v tom neměl být problém. A jak se jinak máme? Jo vše je v poho, až na dnešní drby :D o kterejch jsem si :D myslela své. Ale mě nemůže nic vyvést z míry, já mám kudrnáče(M.KU<3) doo neni co řešit. Dneska to asi nebude moc dlouhý, jenom jsme psali z fyziky, z češtiny a z matiky. Na fýze to byli atomky a jádříčka, neutronky a pětička,:D. To byl A4 formát a na něm z obou stran 4 příklady, rozhodně jsem nevěděla že může být valenční vrstva prázdná, ale to neva. Potom na čejině, jsme dělali slovesné vzory - maže, peče nuda :D a psali jsme desetiminutovku a nechápu jak mi může sousedka vlézt do myšlení, ale šlohla mi mojí chybu
a napsala tu samou JAKO! No na na matice jsem to totálně zkonila, protože v šestém příkladu ze šesti byla uloha na trojůhelníčky, typu: udělejete z hovna bič, nebo upeč z ponožky buchtu.
Nemožný !!! 2 trojúhelníky, přičemž jednomu chyběla strana a tomu druhému 2 strany ... a zádáno byl jeden úhel a jedna strana, nešla ani pythagorovka ani magorovka, tak jsem použila svojí nevrozenou inteligenci a udělala jsem si v tom dokonalej maglajz. Zjistila jsem že se z toho nevyhrabu. Tak jsem to vzala, jak to vzdávám vždy. :D No a tak teda .. to byl dnešní den, plus obědový Čermák v okénku který mi totálně zkazil chuť.

No eště asi písnu ..:D tak papík ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.